Wirtualne spacery 360 - showroom online

inne


Wirtualne Białogard, spacery Białogard, showroom Białogard, online Białogard

Prężnie rozwijająca się technologia oraz przenoszenie sklepów do internetu powodują rozwój nowych rozwiązań w obszarze promocji i sprzedaży. Na popularności zyskują wirtualne showroomy, które coraz chętniej są wykorzystywane jako dopełnienie sklepów internetowych lub jako salony wystawowe online. Dzięki nim można wybrać się na wirtualny spacer 360 po sklepie lub stoisku targowym.

Nowoczesne technologie w showroomie online zmieniają robienie zakupów i oglądanie produktów w zupełnie nowe doświadczenie. W czasach, gdy coraz więcej aspektów życia jest realizowanych w internecie, dobrym wyborem jest przeniesienie również handlu do świata wirtualnego.

Jak wykorzystać internetowy showroom?
Wirtualny showroom może być odzwierciedleniem sklepu stacjonarnego i zawierać te same produkty. Możliwość odbycia wirtualnego spaceru uatrakcyjnia przeglądanie towaru i robienie zakupów. Jest to ciekawsza opcja niż przeglądanie przedmiotów w „zwykłym” sklepie online. Ponadto wirtualna przestrzeń wystawowa jest stworzona do tego, by ułatwiać klientowi zakupy. Informacje o produkcie są podane jak na tacy – np. w okienku, które wyświetla się po najechaniu kursorem na konkretny przedmiot

W naszej ofercie znajdą państwo:
Oferują narzędzia promocyjne :
✔️ wirtualne showroomy
✔️ spacery wirtualne 360
✔️ wyspy handlowe,
✔️ systemy wystawiennicze,
✔️ wirtualne stoiska targowe
✔️ sale kongresowe z wyciszeniami akustycznymi,
✔️ stoiska promocyjno-sprzedażowe,
✔️ stoiska konferencyjne i targowe

Serdecznie zapraszamy
www.eventlogistica.com


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 391

nr ogłoszenia: 22252